הגשת אירועים

קול קורא להגשת אירועים – עולמות 2021!

כנס "עולמות 2021" קורא לכם להגיש תכנים.

כנס "עולמות" נערך בארגונן של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה וקהילת טולקין הישראלית. מדי שנה מושך אליו הכנס קהל של אלפי אנשים, צעירים וצעירים ברוחם, לתוכנית אמנותית ועיונית ענפה בתחומי הספרות, הטלוויזיה, הקולנוע, הקומיקס, המדע הפופולרי, האנימה ועוד. הקהל שמגיע לכנס הוא קהל אינטליגנטי ומתוחכם, ותענוג לבנות עבורו הרצאות ודיונים.

לאור מגפת הקורונה, השנה יתקיים הכנס באופן מקוון (בדומה לפסטיבל אייקון) ויוקדש לנושא "קהילה". הכנס ייערך בימים שני עד חמישי של חול המועד פסח, ה-29 במרץ עד ה-1 באפריל 2021. כאירוע ששם את קהילות החובבים במרכז, נשמח לקבל מכם הרצאות, סדנאות, פאנלים, חידונים, מפגשי קהילות, ואירועים נוספים שמתאימים לפורמט וידאו בשידור חי – כל מה שמצית את הדמיון ואת המחשבה.

בסוגות המדע הבדיוני והפנטזיה ישנן קהילות רבות, והן נמצאות ברקע או במרכז הבמה: קהילת לונה החופשית ביצירותיו של רוברט היינלין, אחרוני בני האדם במנוסתם מהסיילונים, וכמובן קהילות חובבים מציאותיות, כמו צבא המעריצים של ג'וס ווידון או אוהבי טרי פראצ'ט ברחבי הדיסק… כלומר, הכדור. גם קהילת באי הכנסים הפכה חלק משמעותי בחיים של רבים מאיתנו: איפה עוד נוכל לדון בלהט בהשתייכותנו לסליברין או למורדים? אותה קהילה ממש יוצרת מדי שנה את התכנים המרתקים בכנס "עולמות", וגם אתם ואתן מוזמנים להוסיף עליהם. 

תוכלו לשלוח הצעות לאירועים הן בנושא הכנס והן בנושאים כלליים הנוגעים למדע בדיוני, פנטזיה, מדע פופולרי וכדומה. למען הדור הבא של החובבים אנחנו מזמינים אתכם להגיש גם סדנאות, הרצאות ואירועים אחרים שמיועדים ספציפית לילדים ולנוער.

אפשר להגיש אירועים באורך 45 או 90 דקות. ההגשה תתאפשר עד יום ראשון, 29 בדצמבר 2020. שימו לב! אירועים שיוגשו באיחור לא יתקבלו – המועד האחרון להגשה הוא סופי!

להגשת אירועים: http://events.olamot-con.org.il